Etiketë: celular

Microsoft Lumia 650 çmimi!


Warning: Illegal string offset 'filter' in /home/siteluka2015/public_html/tech-al.info/wp-includes/taxonomy.php on line 1372
Microsoft Lumia 650 çmimi! Smartfoni i ri i Microsoft, Lumia 650, është një smartfon që futet në kategorinë e mesme, model që Micarosoft do ta prezantojë së shpejti
Read More

Të rejat nga HTC One A9 dhe foto!


Warning: Illegal string offset 'filter' in /home/siteluka2015/public_html/tech-al.info/wp-includes/taxonomy.php on line 1372
Të rejat nga HTC One A9 dhe foto! Të Martën e ardhshme do të jetë dita e prezantimeve pasi bashkë me Google që do prezantojë smartfonin e saj
Read More

Sony Xperia Z5 James Bond edition!


Warning: Illegal string offset 'filter' in /home/siteluka2015/public_html/tech-al.info/wp-includes/taxonomy.php on line 1372
Sony Xperia Z5 James Bond edition! Vodafone në Angli ka mirëpritur Sony Xperia Z5 me versionin e përzgjedhur James Bond me një bashkëpunim ekskluziv me kompaninë Sony. Të
Read More

Samsung Galaxy J2 me ekran 4.7 inç


Warning: Illegal string offset 'filter' in /home/siteluka2015/public_html/tech-al.info/wp-includes/taxonomy.php on line 1372
Samsung Galaxy J2 me ekran 4.7 inç Kolosi i teknologjisë Samsung njoftoi në mënyrë zyrtare daljen e modelit të ri të familjes Galaxy, Galaxy J2. Modeli i ri
Read More

Telefoni me i lire smartfon 4G


Warning: Illegal string offset 'filter' in /home/siteluka2015/public_html/tech-al.info/wp-includes/taxonomy.php on line 1372
Telefoni me i lire smartfon 4G Celulari YU, i cili i përketë kompanisë Micromax, njoftoi për nxjerrjen e celularit smartfon më ekonomik deri në këto momente, modeli YU
Read More

Samsung Galaxy S5 Active karakteristikat dhe cmimi


Warning: Illegal string offset 'filter' in /home/siteluka2015/public_html/tech-al.info/wp-includes/taxonomy.php on line 1372
Modeli i ri Samsung Galaxy S5 Active në rrënjë është modeli Samsung Galaxy S5, por modeli Active vjen qëndrueshmëri më të përforcuar për përdoruesit me kërkesa të
Read More

HTC One me nje version te argjendte?


Warning: Illegal string offset 'filter' in /home/siteluka2015/public_html/tech-al.info/wp-includes/taxonomy.php on line 1372
iPhone 5S zbuloi këtë javë se, me modelin e ri, do të kishte edhe një version të argjendtë. Por gjithsesi, me sa duket, kompania amerikane duket se nuk
Read More

Oferta Plus Special


Warning: Illegal string offset 'filter' in /home/siteluka2015/public_html/tech-al.info/wp-includes/taxonomy.php on line 1372
Me PLUS Special mund jo vetëm të rimbushni numrin tuaj dhë të paguani gjysmë çmimi për çdo njësi, por tashmë mund të përfitoni dhe nga një mundësi që
Read More

Telefoni celular më i vogli në botë!


Warning: Illegal string offset 'filter' in /home/siteluka2015/public_html/tech-al.info/wp-includes/taxonomy.php on line 1372
Aparati celular “Liliput” me ekran OLED ka një peshë “të papërfillshme”. Mundet që me shikimin e parë të ju duket si një lodër, sipas kompanisë prodhuese Eibitto, por
Read More