Etiketë: iPhone 6

Apple nxjerr iOS 9.0.2!


Warning: Illegal string offset 'filter' in /home/siteluka2015/public_html/tech-al.info/wp-includes/taxonomy.php on line 1372
Apple nxjerr iOS 9.0.2! Apple lansoi dje iOS 9.0.2, ky është përditësimi i dytë për versionin iOS 9, një javë pas nxjerrjes së iOS 9.0.1 që zgjidhte problemet
Read More

iPhone 6S dhe iPhone 6S Plus vijne me Live Photos


Warning: Illegal string offset 'filter' in /home/siteluka2015/public_html/tech-al.info/wp-includes/taxonomy.php on line 1372
iPhone 6S dhe iPhone 6S Plus vijne me Live Photos Gjatë prezantimit zyrtar të modeleve të reja të iPhone 6S dhe iPhone 6S Plus, Apple midis karakteristikave njoftoi
Read More

Top 10 telefonat me te mire te javes!


Warning: Illegal string offset 'filter' in /home/siteluka2015/public_html/tech-al.info/wp-includes/taxonomy.php on line 1372
Top 10 telefonat me te mire te javes! Telefoni inteligjent ose telefoni i zgjuar si mund të quhet ndryshe i kompanisë koreane Samsung, Galaxy S6 është në mënyrë
Read More

Telefoni me i shtrenjte ne bote


Warning: Illegal string offset 'filter' in /home/siteluka2015/public_html/tech-al.info/wp-includes/taxonomy.php on line 1372
Telefoni me i shtrenjte ne bote a keni pyetur ndonjëherë?  Është interesante apo jo? Se mund ta blejmë ndonjëherë telefonin më të shtrenjtë në botë por thjesht mund
Read More

Modeli i ri i iPhone 6 ( video)


Warning: Illegal string offset 'filter' in /home/siteluka2015/public_html/tech-al.info/wp-includes/taxonomy.php on line 1372
Megjithëse modeli i ri i telefonit inteligjent i kompanisë amerikane të Apple, iPhone 6, do të prezantohet në Shtator, thashethemet duket se kanë pushtuar internetin dhefaqet me lajmet
Read More