Etiketë: Samsung

LG dhe Samsung vijnë me ekrane të palosshëm!


Warning: Illegal string offset 'filter' in /home/siteluka2015/public_html/tech-al.info/wp-includes/taxonomy.php on line 1372
LG dhe Samsung vijnë me ekrane të palosshëm! Deri më sot aparati më i përafërt me ekran të palosur ishte Galaxy S6 Edge, ku ekrani i të cilit
Read More

Samsung Turtle Glass zëvëndëson Gorilla Glass?


Warning: Illegal string offset 'filter' in /home/siteluka2015/public_html/tech-al.info/wp-includes/taxonomy.php on line 1372
Samsung Turtle Glass zëvëndëson Gorilla Glass? Samsung deri më sot përdor në ekranet e aparateve të saj mbulesë Gorilla Glass që t’i bëjë më rezistente ndaj gërvishtjeve dhe
Read More

Samsung Galaxy S7 me dual-camera setup ne pjesen e pasme?


Warning: Illegal string offset 'filter' in /home/siteluka2015/public_html/tech-al.info/wp-includes/taxonomy.php on line 1372
Samsung Galaxy S7 me dual-camera setup ne pjesen e pasme? Duam gati dhe gjysëm viti deri në njoftimin zyrtar të smartfonit të ri Samsung Galaxy S7, por kohët
Read More

Samsung Galaxy J2 me ekran 4.7 inç


Warning: Illegal string offset 'filter' in /home/siteluka2015/public_html/tech-al.info/wp-includes/taxonomy.php on line 1372
Samsung Galaxy J2 me ekran 4.7 inç Kolosi i teknologjisë Samsung njoftoi në mënyrë zyrtare daljen e modelit të ri të familjes Galaxy, Galaxy J2. Modeli i ri
Read More

Sa kushton Samsung Galaxy S6 dhe Galaxy S6 Edge?


Warning: Illegal string offset 'filter' in /home/siteluka2015/public_html/tech-al.info/wp-includes/taxonomy.php on line 1372
Sa kushton Samsung Galaxy S6 dhe Galaxy S6 Edge? Dëgjuam shumë, lexuam shumë dhe pamë në lidhje me telefonat e rinj të gjigantit korean Samsung, atë të Galagy
Read More

Samsung Galaxy S5 Active karakteristikat dhe cmimi


Warning: Illegal string offset 'filter' in /home/siteluka2015/public_html/tech-al.info/wp-includes/taxonomy.php on line 1372
Modeli i ri Samsung Galaxy S5 Active në rrënjë është modeli Samsung Galaxy S5, por modeli Active vjen qëndrueshmëri më të përforcuar për përdoruesit me kërkesa të
Read More

Samsung do te permbyte boten me «Galaxy S5»


Warning: Illegal string offset 'filter' in /home/siteluka2015/public_html/tech-al.info/wp-includes/taxonomy.php on line 1372
Sipas publikimeve të Korea Times, kompania e Samsung po planifikon që të hedhë në tregun botërorë rreth 35 milion Samsung Galaxy S5 deri në fund të Qershorit.
Read More

Modeli i ri Samsung Galaxy S5 arrin nje numer rekord shitjesh


Warning: Illegal string offset 'filter' in /home/siteluka2015/public_html/tech-al.info/wp-includes/taxonomy.php on line 1372
Modeli i ri Samsung Galaxy S5 arrin nje numer rekord shitjesh Telefoni inteligjent i shumëpritur i kompanisë Samsung, Galaxy S5, tani është në dispozicion për t’u blerë në
Read More

Top 5 tabletat me te mire!


Warning: Illegal string offset 'filter' in /home/siteluka2015/public_html/tech-al.info/wp-includes/taxonomy.php on line 1372
Me vitin tani që po i afrohet fundit të tij, erdhe edhe momenti për t’i hedhur një sy në aparatet më të mira të viti, prandaj le ta
Read More

Kevin Packingham nxirret jashte kompanise Samsung


Warning: Illegal string offset 'filter' in /home/siteluka2015/public_html/tech-al.info/wp-includes/taxonomy.php on line 1372
Kevin Packingham nxirret jashtë kompanisë Samsung në mënyrë misterioze. Kevin Packingham ishte Shefi Përgjithshëm i Produkteve të kompanisë Samsung. Mbi të gjitha ai ishte njeriu kryesor për suksesin që
Read More