Etiketë: thashethemet

Facebook infektohet nga hashtag i Twitter-it


Warning: Illegal string offset 'filter' in /home/siteluka2015/public_html/tech-al.info/wp-includes/taxonomy.php on line 1372
Me sa duket dhe rrjeti social i njohur Facebook është infektuar nga hashtag që përdor dhe rrjeti social i famshmi Twitter. Sipas Wall Street Journal, Facebook po përgatitet të
Read More

Duket se iPhone 5S do te jete me kamera 13 MPixels


Warning: Illegal string offset 'filter' in /home/siteluka2015/public_html/tech-al.info/wp-includes/taxonomy.php on line 1372
Raportet në lidhje me  iPhone,  ku spekulojnë shumë fjalë se do quhet iPhone 5S, po dalin në dritë avash avash. Të rejat zbulojnë se iPhone i ri, iPhone
Read More