HTC One me nje version te argjendte?

HTC One Gold
HTC One Gold

iPhone 5S zbuloi këtë javë se, me modelin e ri, do të kishte edhe një version të argjendtë. Por gjithsesi, me sa duket, kompania amerikane duket se nuk është e vetmja që ka këtë preferencë për telefonin e saj smartphone, pasi sapo është zbuluar një prototip… version i argjendtë i HTC One.  Dhe burimi për këtë informacion duket se është i besuar, për faktin se lajmi bëhet i ditur nga anëtar i faqes kineze micro-blogging site Sina Weibo që kishte zbuluar edhe HTC One Vivid Blue & Glamour Red Hands-On të kompanisë Tajvaneze.

 HTC One me nje version te argjendte?

Po të shikoni me vëmendje fotoja ka një vulë të 12 gushtit, gjë që tregon se me duket kompania HTC ka kohë që po merret për këtë prezantim- dhe jo për faktin se doli iPhone 5S. Pra nëse, me sa lexojmë, fotoja është e vërtetë, edhe një tjetër celular i ‘argjendtë’ do të shfaqet në treg. A do ta blini?

Share Button

Add a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *