Modeli i ri i iPhone 6 ( video)

Modeli i ri i iPhone 6 ( video)
Modeli i ri i iPhone 6

Megjithëse modeli i ri i telefonit inteligjent i kompanisë amerikane të Apple, iPhone 6, do të prezantohet në Shtator, thashethemet duket se kanë pushtuar internetin dhefaqet me lajmet më të fundit nga teknologjia. Nga kap kohë në faqen më të njohur, atë të youtube, një video e re është prezantuar ku tregon pamjen e modelit të ri të telefonit inteligjent të Apple, iPhone 6.

Modeli i ri i iPhone 6 ( video)

Sipas përdoruesit 86digi, modeli që është ne video është ai i iPhone 6 dhe kjo është 100 % e vërtetë. Duke parë videon mund të dallojmë me pamjen e parë se Paower Button ( butoni i ndezjes) është zëvendësuar në pjesën e djathtë të aparatit.

Kurse ekrani i modelit të ri të iPhone 6 duket se është 4.7 inç. Për më tepër shikoni videon e më poshtme dhe presim përshtypjet tuaja të para për modelin e ri të Apple atë të iPhone 6.

 

Share Button
Sending
User Review
0 (0 votes)
No Comments

Add a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *