Shkarkoni falas video nga Youtube me

Shkarkoni falas video nga Youtube me
Shkarkoni falas video nga Youtube me

Ju ka pëlqyer një video humoristike ose një këngë në faqen më të populluar të internetit, në youtube, dhe doni ta shkarkoni për ta pasur ne kompjuterin tuaj? Nëse jeni munduar dhe jeni lodhur tashme duke provuar shumë faqe të cilat janë të tejmbushura me reklama të padëshiruara, ku në shumicën e rasteve janë edhe të infektuar me viruse të ndryshme, këtu do të gjeni zgjidhjen e duhur. Ne kërkuam, testuam dhe ju sjellim një program të lehtë dhe të thjesht në përdorim që ju të mund të shkarkoni falas video nga youtube.

Shkarkoni falas video nga Youtube me

Këtu ju prezantojmë Wondershare Free YouTube Downloader. Por përse Wondershare Free YouTube Downloader? Sepse Wondershare Free YouTube Downloader është një aplikacion falas për të shkarkuar video nga youtube. Me gjithë ndryshimet që janë bërë nga Youtube ky version ju jep mundësin për të shkarkuar videot që dëshironi pa shumë mundime.

Wondershare Free YouTube Downloader identifikon automatikisht çdo video në Youtube që luan në shfletuesin tuaj: IE, Firefox ose Chrome kur serfoni në internet. Për të shkarkuar videon, klikoni në butonin Download në cepin e djathtë lart të videos ose kopjoni linkun e videos dhe ngjiteni në butoni Paste URL për të shkarkuar shumë video offline në të njëjtën kohë. Tashmë është shumë e lehtë për të shkarkuar atë që dëshironi.

downloadbig

 

Share Button
Sending
User Review
1.5 (2 votes)

Add a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *