Sony Xperia Z5 James Bond edition!

Sony-Xperia-Z5-James-Bond-edition-vodafone-1 Sony Xperia Z5 James Bond edition! Vodafone në Angli ka mirëpritur Sony Xperia Z5 me versionin e përzgjedhur James Bond me një bashkëpunim ekskluziv me kompaninë Sony. Të gjithë ata që marrin një Bond phone do të kenë mundësi që të shkarkojnë në smartfonin e tyre materiale dhe përmbatje nga filmi kinematografik SPECTRE.

Sony Xperia Z5 James Bond edition!

Gjithashtu mbajtësit e Bond phone do të kenë mundësinë të hyjnë në një shorte ku fituesit do të shijojnë një xhiro me makinën e veçantë Aston Martin, makinën e agjentit 007.

Karakteristika teknike të Sony Xperia Z5

Modeli i ri Sony Xperia Z5 vjen me ekran 5.2 inç LCD IPS Triluminos, procesor tetëbërthamësh Snapdragon 810, memorie RAM 3GB, vendëruatje të brëndshme 32GB dhe mundësi për rritje me kartë memorie micro SD. Ky model ka kamera 23 Megapixel me mundësi filmimi video 4K dhe bateria është e madhësisë 2900 mAh me Stamina mode.
Sony-Xperia-Z5-James-Bond-edition-vodafone-2Kurse për sa i përketë hyrjes në shqipëri nga Vodafone Albania nuk ka ndonjë informacion në do futet ky model dhe kur do futet. /Tech-Al.Info/
Burimi: Vodafone UK

Share Button

Add a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *