Top 10 Security Software për Windows gjatë 2012

Zemanta Related Posts ThumbnailSi në shumë fusha kur mbyllet një vit dhe fillon një vit i ri bëhen inventarët për të parë fitimet, deficitet, ku duhet investuar  etj, edhe në botën teknologjike ndodh një gjë e tillë nga kompani apo faqe të mëdha. Për top 10 Security Software për Windows gjatë 2012 websiti më i populluar për shkarkime CNET  ka nxjerrë këtë listë, kjo listë do t’ju ndihmojë për të vendosur se cili program antivirus apo security është më i mirë për mbrojtjen e kompjuterit tuaj.

Top 10 Security Software për Windows gjatë 2012

 Top 10 Security Software për Windows gjatë 2012

Pra shikojmë që ne vendin e parë është Avast Free Antivirus me mbi 59 milion e 600 mijë dhe i fundit SuperAntiSpyware Free Edition me 801,087. Por interesante është se në top 10 Security Software për Windows gjatë 2012 nuk renditen fare te famshmit Norton, Kaspersky, Eset nod32 apo edhe Panda.

Share Button
No Comments

Add a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *