Top 10 telefonat me te mire te javes!

Top 10 telefonat me te mire te javes!Top 10 telefonat me te mire te javes! Telefoni inteligjent ose telefoni i zgjuar si mund të quhet ndryshe i kompanisë koreane Samsung, Galaxy S6 është në mënyrë fikse në krye të listës. Dhe në vendin e dytë është telefoni modeli i ri Galaxy A7. Kjo listë është sipas një liste e bërë nga faqja e njohur për telefonat celuara, GsmArena.

Top 10 telefonat me te mire te javes!

Është interesante së në listën e telefonave më të mirë nga 10 celularë 7 i përkasin të njohurit Samsung, dhe më konkretisht i përkasin familjes së Samsung Galaxy. Lista me top 10 telefonat më trendi është një liste e përmbledhur e aparateve më të suksesshëm gjatë javës së kaluar. Me fjalë të tjera, kjo listë është krijuar sipas votimeve të bëra nga vizitorët e faqes në fjalë, dhe është një provë për te zgjidhur ju një telefon të mirë nëse dëshironi që të blini një.

I riu HTC One M9 ka humbur disa pozicione në listë dhe gjendet në vendin e 5-të në javën e kaluar. Gjithashtu edhe Galaxy S6 Edge nuk ja çon shumë mirë dhe ka rërën shumë poshtë duke zënë vendin e 9-të, duke humbur kështu 7 vende nga java e kaluar. Por ndoshta mund të jetë edhe për faktin se në rekordin e porosive që ishin bërë javën e kaluar nga 20 milion, 15 milion i përkisnin Galaxy S6 dhe 5 milion i përkisnin Galaxy S6 Edge.

Ndërkohë, iPhone 6 gjetur një pozicion më të qëndrueshëm. Dhe më interesantja është se në listë është futur dhe modeli i ri Asus Zenfone 5 që mundi të futet në 10 telefonat më të mirë.

Top 10 telefonat me te mire te javes!

 

 

Η τιμη του νεου Samsung Galaxy S61.  Samsung Galaxy S6

 

 

 

 

Samsung Galaxy A72.  Samsung Galaxy A7

 

 

 

 

 

 

Samsung-Galaxy-A5-Black-Front3. Samsung Galaxy A5

 

 

 

 

Samsung Galaxy Grand Prime

4. Samsung Galaxy Grand Prime

 

 

 

 

 

 

HTC One M95. HTC One M9

 

 

 

 

 

 

Το νεο Samsung Galaxy S5 χαρακτηριστικα και η τιμη6. Samsung Galaxy S5

 

 

 

 

 

 

Galaxy E77. Samsung Galaxy E7 

 

 

 

 

 

 

Το νεο iPhone 6 και η τιμη του8. Apple iPhone 6

 

 

 

 

 

 

 

Η τιμη του νεου Samsung Galaxy S6 Edge9. Samsung Galaxy S6 Edge

 

 

 

 

Asus Zenfone 510. Asus Zenfone 5

 

 

 

 

 

Kjo pra ishte dhe lista me telefonat më të mirë të javës. Dhe kjo listë mund të qëndroi për një kohë të gjatë. /tech-al.info

Share Button
Sending
User Review
0 (0 votes)

Add a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *