Ukrainasit i bejne shaka Street View

tech-al.info - Ukrainasit i bejne shaka Street ViewMotori rus i kërkimit yandex.ru është korresponondues i google në vendet rusisht folëse dhe jo vetëm. Një nga shërbimet që ofron është Yandex Maps, që është korrespondues i Google Maps.

 

Ukrainasit i bejne shaka Street View

Fotot janë nga Donetsk i Ukrainës ku një grup të rinjsh sajoji një ngjarje fantastike me pengje dhe viktimash ndërsa kalonte makina me kamerat regjistruese.

Shumë e suksesshme dhe e arritur ideja e tyre. Par, Ukrainasit i bëjnë shaka Street View,  për ta na vënë pak buzën në gaz. 

Share Button
No Comments

Add a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *