Te rejat e fundit per modelin e ri Nokia Lumia 1520

modelin e ri Nokia Lumia 1520Pas shumë thashethemesh, shumë bisedash dhe pritshmërie të madhe, dhe jemi akoma në fillim, një publikim vjen nëpërmjet rrjetit social Twitter sa për të shuar pak atë zjarrin brenda nesh. Të rejat e fundit për Nokia Lumia 1520 Red Edition duket se po dalin ne sipërfaqe avash avash.   

Te rejat e fundit per modelin e ri Nokia Lumia 1520

Projekti i ri i  Nokia përfshin një produkt me ekran 6 inç me analizë Full HD, një procesorë Snapdragon 800, kapacitet ruajtje 32 GB, kamera 20 megapixels gjithashtu edhe një bateri 3.400 mAh. Dhe një surprizë tjetër është se mbështet mundësin e GDR3.


Modeli i ri Nokia Lumia 1520 Red Edition do të jetë i disponueshëm duke filluar nga 22 Tetori 2013 në big event të Abu Dhabi bashkë me aparatet e tjerë Nokia. Modeli i ri Nokia Lumia 1520 Red Editin do të jetë i disponueshëm me 4 ngjyra të ndryshme, për gusto të ndryshme. Përveç të kuqes përfshihet e zeza, e bardha dhe e verdha. Po presim me padurim se si do të evuloin gjërat për sa i përket modelit të ri Nokia Lumia 1520 Red Editin.

Share Button

Add a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *