Thermaltake njofton për një kuti të re Urban S71

Thermaltake njofton për një kuti të re Urban S71Kompania e njohur Thermaltake, kohët e fundit bëri të njohur se ka shtuar një kuti të re në familjen e kutive të modelit Urban S71. Kutia e re, e cila është ajo në imazhin majtas, vjen me dy ventilatorë 200 mm të montuar në trup. Kurse brenda kutisë do të gjeni vend për montimin e kartave grafike deri në 344 mm gjithashtu keni mundësi dhe të vendosni  ftohëse me lartësi deri në 160 mm.

Thermaltake njofton për një kuti të re Urban S71

Kurse në panelin e përparmë kompania ka vendosur dy porta për USB 2.0 dhe dy porta për lidhje USB 3.0, dalje audio gjithashtu dhe port për hot swap për hdd (disqe të fortë) 2.5 dhe 3.5 inç.
Pesha e kutisë së re është 10.5 kg dhe do të hidhet në treg me dy versione, njëri do të jetë me dritare anësore kurse tjetra e thjesht.

Urban S71 new
Urban S71 new
Share Button

Add a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *